FACEBOOK' DA PAYLAS    TWITTER'DA PAYLAS Türkçe   English   
Kategoriler
Müşteri Hizmetleri
 KURUMSAL
 BAYİLERİMİZ
 İNTERAKTİF
 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
 ÜRÜN KATEGORİLERİ
 BİZE ULAŞIN
 ZİYARETÇİ DEFTERİ
Duyurular
 İstanbul CNR EXPO Mobilya Fuarında, Yitaş ve Bazzaa standında, firmamızı ziyarete gelerek bizleri sevindiren, bütün ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. YİTAŞ & BAZZAA Baza-Yatak
 
İstatistik
     Online Kişi 7
     Bugün                     
     Dün
     Toplam Ziyaretçi
IP No = 23.20.25.122
KURUMSAL

VİZYONUMUZ

Rahat ve sağlıklı uyku ortamlarının gerçekleşmesi amacıyla,tasarımı en uygun ürünleri geliştirmek, üretmek ve sektörümüzdeki hedef pazarlarda, kalitesi ve tasarımlarıyla, yeniliklere öncülük ederken, işimizi sürekli ve kalıcı kılmak.
 
MİSYONUMUZ
 
Kalitesinden ödün vermeyen, marka oluşumunda fiyatlarına dikkat gösteren, tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek uyku sistemlerini geliştirmenin yanında, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini ön planda tutmak, ilgili kanunlara,mevzuata saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde,ülkemize döviz kazandıran, vergi veren ve tüm sosyal paydaşlarımız için değer yaratan bir kuruluş olmak.
 
HAKKIMIZDA
 
YİTAŞ - BAZZAA 60 yıllık halı ve mobilya konusundaki birikimini, uzun yıllar POLİ ve MEŞE Mobilyanın Orta Anadolu bölge bayiliğini yaparak pekiştirmiş ve imalat sektörüne girmeye karar vermiştir.
 
Tecrübesini Sandıklı baza ve yatak modellerine yansıtarak, KONYA ilinde bulunan 5.000 m2 kapalı alanda sandıklı baza, 5.000 m2 kapalı alanda da yaylı yatak fabrikalarını kurmuş, bir sanat eseri mantığıyla üretilen mamullerini, siz değerli kullanıcılarına 5 YIL garantili olarak sunmuştur.
 
Baza ve yatak fabrikalarımızda çalışan üretim ortağı mavi önlüklü çalışanlarımızla, metal veya suntalam baza olmak üzere, her birinden ayrı ayrı 15 değişik ölçüde baza üretiyor, 75 çeşit regüle deri ve kumaş renk versiyonları ile 50 çeşit bazaya ulaşan koleksiyonumuzu sizlerle paylaşıyoruz.
 
Çok çeşitli ölçü ve renkte baza üretiminde, metal veya suntalam bazayı aynı anda seri üreterek, hizmet vermek konusunda, Türkiye de ilkleri temsil etmekteyiz.
 
Zira suntalam bazanın bütün ölçüleri (tek parça-çift parça), metal çelik bazanın bütün ölçüleri ( tek parça-çift parça), bunların regüle olmak koşuluyla, çok çeşitli renk konsepti, sadece kombine olarak BAZZAA markalı ürünlerde mevcuttur.
 
BAZZAA kalitesinde doğabilecek aksaklıkları önceden tespit ederek, 5 YIL garantisinin arkasında durabilmek adına, mamullerinde makas, amortisör, özel kilitleme sistemi, wörd perçin, 6 adet stoper, elektro statik boya, lüx ürünlerde metal ayak, döşemelik deri, 1. sınıf ipek ve havlu kumaş, şönill kumaş standart olarak uygulanan özelliklerdir.
 
Yaylı Yatak şirketimizi ve markamızı entegreleştirmek üzere düşünülmüş bir ürün grubu olmakla beraber, full kapitone makinemiz, yay ve dizgi makinelerimiz, kapama makinelerimizin özellikli ve otomatik sistem olması hasebiyle, birinci kalite ürünleri üreterek, piyasaya uygun fiyat ve vade koşullarından sunumunu yapmaktayız.
 
Fabrika atölyelerimizin modernliği yanında, üretilen ürünlerin her zevke ve aileye hitap ediyor olması, marka güvencesi, 5 Yıl garantisi ile markalarımız, BAZZAA ve YİTAŞ yeni sezonda da her ihtiyaca, her bütçeye hitap edebilecek şekilde, ürünlerini üretmeye ve sunmaya devam edecektir.