HERMES YATAK

ÜRÜNLER

HERMES YATAK

STOK KODU:

Sertlik Derecesi:
Yatak Ölçüleri (cm):


 

Yeni ve güvenli...

 

Hermès yataklar, S kesintisiz yay sistemi ile üretilen, full ortopedik özellikli, yüksek yoğunluklu soft sünger katmanları ile üretilen Yitaş yatak koleksiyonunun özel bir yatağıdır. Yazlık ve kışlık bölümleri ile yazın serin, kışın sıcak tutma özellikli bir yataktır. İçerisinde kullanılan Hermès S Diamond yaylar, beden için ideal desteği sağlamaktadır. Antibakteriyel özelliğe sahip Hermès yataklar, bakteri barındırmayan Santized hijyen fonksiyonları ile kolayca nefes alabilmektedir. Hermès yataklarda gramajı
yüksek Organik koton Heald Guard özelliklerine sahip örme kumaş kullanılmıştır. Bütün bu özellikler güvenli ve sağlıklı bir uyku ortamı sunmakla birlikte, uyku kalitemizin artmasına da yardımcı olmaktadır. Dinlenmiş bir vücut ve ruhen güne sağlıklı başlamanız için, Hermes yatak iyi bir tercih olacaktır.

 

 


  İskelet Kumaş Malzeme Sertlik Yükseklik Çift taraflı Paketleme
Medi-Coot S Yay

organic cotton

Hyper Soft Dolgu Orta 26 Çift Taraflı
Kullanım
Naylon

 

 

 


 

Ekstra Yatak Pedi ile Arttırılmış Konfor!

Ekstra esneklik ve masaj hissi vermesi için yatağa eklenen yatak pedi uyku sırasında vücudunuza ihtiyacı olan konforu gece boyunca sunar.


 

İhtiyacın Olan Her Şey!

Tam vücudunuza göre! Özellikle gün içinde yanlış oturmaktan ya da yoğun çalışmaktan omurga ve bel bölgemizde ekstra basınç birikir. Yitaş yatağın kendine has reçetesi sayesinde ihtiyacınız olan dinlenme ve konfora ulaşabilirsiniz.