BEGONYA YATAK

ÜRÜNLER

BEGONYA YATAK

STOK KODU:

Sertlik Derecesi:
Yatak Ölçüleri (cm):


 

Rahat ve huzulu uyku...

 

Uyku sistemlerinin çözülebilmesine yardımcı olan Yitaş yatak,üretim tesislerinde insan sağlığını ön plana alan araştırmalar yapmaktadır. Yitaş Begonya yatak full ortapedik olarak ve Freelle cotton örme kumaş ile üretilmektedir. Yitaş Begonya yataklarda
kullanılan kesintisiz dayanıklı yay sistemi , yatağınızın full oksijenle dolmasını sağlamaktadır. Havuz sistemi içine yerleştirilen , yay ve yay aralarına ölçülü olarak konan hyper süngerlerle , full ortopedik yapı elde edilmektedir . Kenar havuz süngerleri
yatağa ergonomi kattığı gibi,en üst seviyede konfor sağlamaktadır. Uyurken bedenimizin sağlam desteğe ihtiyacı vardır, bunun için tasarlanan ergonomik yay sistemi uyku konforunuza destek olmaktadır.

 

 


  İskelet Kumaş Malzeme Sertlik Yükseklik Çift taraflı Paketleme
Begonya Bonel Yay

anti aging

Soft Dolgu Orta 28 Çift Taraflı
Kullanım
Sıcak-Soğuk
Naylon

 

 

 


 

Ekstra Yatak Pedi ile Arttırılmış Konfor!

Ekstra esneklik ve masaj hissi vermesi için yatağa eklenen yatak pedi uyku sırasında vücudunuza ihtiyacı olan konforu gece boyunca sunar.


 

İhtiyacın Olan Her Şey!

Tam vücudunuza göre! Özellikle gün içinde yanlış oturmaktan ya da yoğun çalışmaktan omurga ve bel bölgemizde ekstra basınç birikir. Yitaş yatağın kendine has reçetesi sayesinde ihtiyacınız olan dinlenme ve konfora ulaşabilirsiniz.